Yasal Uyarı

Sayın Ziyaretçiler,

Bu internet sitesindeki bilgiler yalnızca bilgi verme amaçlı olarak hazırlanmış olup herhangi bir şekilde hukuki görüş olarak kullanılmamalıdır. Bu site ve içerdiği bilgiler avukat-müvekkil ilişkisi kurmak amacı ile tasarlanmamıştır. Bu kapsamda, bu internet sitesinde yer alan bilgiler yürürlükte bulunan kanun ve ikincil mevzuatta meydana gelen değişikliklere bağlı olarak güncelliğini yitirebilir ve yürürlükte olan yasal gelişmelerin son halini yansıtmayabilir. Bu kapsamda, bu sitedeki bilgileri kullanarak herhangi bir karar vermeden veya harekete geçmeden önce yetkili kişilere yasal danışmanlık için başvurmanız gerekmektedir. Bu sitedeki bilgilerin güvenilir kaynaklardan alınması hususunda azami gayreti göstermekteyiz. Bununla birlikte, Özatay & Akdağ Avukatlık Ortaklığı, bu sitede yer alan bilgilerdeki herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesi ve içindeki bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kuralları ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak ve ilgili mevzuatla reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmıştır. Bu site, iş veya buna benzer başka bir kazanım talep etmek ve/veya reklam amaçlı olarak kullanılamaz. Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler, Kullanım Şartlarında yer alan şart ve koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Bu sitedeki tüm bilgi ve dosyaların mülkiyeti Özatay & Akdağ Avukatlık Ortaklığı’na aittir. Fikri mülkiyet hakkı dahilindeki yazılı bilgi ve belgeler, logolar, Özatay & Akdağ Avukatlık Ortaklığı’nın mülkiyetindedir ve Özatay & Akdağ Avukatlık Ortaklığı’nın yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz.

Özatay & Akdağ Avukatlık Ortaklığı tarafından açıkça yazılı şekilde izin verilmediği sürece, bu sitede yeni linkler açılması ve/veya bu siteye link yaratılması kesinlikle yasaktır.

Faks ve/veya e-mail ile Özatay & Akdağ Avukatlık Ortaklığı’na gönderilen herhangi bir bilgi veya bu sitenin veya içerdiği bilgilerin herhangi başka bir şekilde kullanımı, hiçbir şekilde avukat – müvekkil ilişkisi oluşturmayacağı gibi büromuzun var olan müvekkilleri ile de kısmi avukat – müvekkil ilişkisi oluşturmaz. Bu sitenin içerdiği tüm bilgi ve belgeler tamamen kişisel olup hiçbir şekilde ticari dağıtım amaçlı değildir. Ziyaretçiler, sitede sunulan bilgilerin doğru olmadığını veya bu bilgiler nedeni ile zarar gördüklerini iddia edemezler. Özatay & Akdağ Avukatlık Ortaklığı, ziyaretçilerin bu sitede verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir şekilde sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Özatay & Akdağ Avukatlık Ortaklığı, üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgi ve malzemeyle ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ve söz konusu üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgiler içinde yer alan beyan ve görüşleri doğrudan doğruya veya dolaylı olarak onaylamamaktadır. Özatay & Akdağ Avukatlık Ortaklığı üçüncü şahıslara ait olan ve herhangi bir nedenle uygun olmadığını düşündüğü bilgileri siteden çıkarma hakkını saklı tutmaktadır.

Ziyaretçilerimizin internet sitemizi etkin bir şekilde kullanabilmesi için gerekli olan ve geçici süreyle saklanan çerezler kullanılabilmektedir. İlgili çerezler oturumun sona ermesi üzerine otomatik olarak silinmektedir


Yazdır